Dienoraštis

300

Sveiki ar šita svetainė dar veikia ?  Daugiau..

230

Sveikinu visus su ateinačiom šventėm linkiu auksarankiams nežiūrėti į lombardo pusę o toliau kūrti ir dalintis tuo grožiu visiems ko geriausio  Daugiau..

Veltinio velėjams

030

Mielieji ,visus su Veltinio diena!!! Linkiu daug gražių ,originalių darbų .Neišsenkančios energijos ir kūrybos juos veliant .Sekmės gyvenimo ir darbo  kelyje .  Daugiau..

Veltiniautojams

110

Su tarptautine veltinio diena, veltinio mylėtojai ir jiems prijaučiantys! Visiems gražių darbelių ir puikių atsiliepimų!  Daugiau..

oranžinis!

962

O aš būsiu ryklys niam niam niam.. ...ir suėsiu tave niam niam niam..     Kaip skanu kaip skanu niam niam niam... Štai kaip saldžiai sūriai traškiai ir visaip kitaip prasidėjo mūsų susibėg..  Daugiau..

Oranžinis svetainės narių pasimatymas

1130

Kadangi pasigirdo ilgesio vienas kitam balsai, tai pasimatom liepos 2d. 12 val.  Ariogaloje. Sodų g. 16 Susitikimo spalva- ORANŽINĖ Kadangi šventę daromės sau patys, tai kepam pyragus, atsive..  Daugiau..

vasara tai jau atejo....

030

niekas nieko neberašo - nei ka siūlo, nei ko praso. anei džiaugias, anei klausia..... gal kad dienos apsiblausę.....  Daugiau..

2017 geguzes 24

030

Pradedam  iš naujo. Ir toliau tęsiam senus darbus . Ir vėl pradedam naujus :)  Žiemai paslepiam vilnas, Kimbam i linus ir medvilnes :)  Siūlai siūlai susivykit siūlo galo nepalikit :)  Daugiau..

Kaip ten gyvenate su rankdarbiais?

2840

Sveiki, po kurio laiko grįžau prie svetainės, malonu, jog dar esate ir neišsibėgiojote :) Ačiū Jums :* Sėdžiu, žiūriu ir galvoju, ką čia pirmoje eilėje padarius.. O pradėjau nuo tarptautinės ..  Daugiau..

Džiaugiuosi

440

Sveikos ir sveiki, širdis džiaugiasi, prieš tris menesius atsitiktinai atradus šį puslapį. Vis dar bandau priprasti prie puslapio. Nors ir nieko neparduodu, bet labai malonu pasižvalgyti po kitų da..  Daugiau..

Komentarai

311

Ar galima padaryti taip, kad gauti zinute, jei kas kitas pakomentavo darba, kuri tu jau pakomentavai? Nezinau, ar teisingai suformalavau klausima :D  Daugiau..

Svečiuokimės

1171

Sveiki visi apsivėlę ir visokiais kitokiais darbais apsidirbę. Noriu paragintį visus svečiuotis vieniems pas kitus, apžiūrėti kas ką veikia, kokio grožio prigamine. Aš senas šios svetainės gyventojas ..  Daugiau..

Po naktelės naujametės

340

Po naktelės naujametės gaidys plunksnų nepametęs. Tai ir mes sparnais kūrybos neskaičiuokime, kur ribos... Taip linkėčiau ir jaučiu- nepritrūksime minčių... Tai ir kurkim išdidžiai -..  Daugiau..

Kalėdos prasideda...

010

Nors dar lapkritis - ne gruodis, bet Kalėdas jau užuodęs, Kaunas įžiebė eglutę, nors galingas vėjas pūtė....  Daugiau..

Rankdarbiai, rankdarbiai

700

Dvi rankdarbių mugės Kaune. Lapkričio 25d. 11val. Kauno sporto halėje. Kita - gruodžio 3d. 12-15val.  Kauno Tautos namuose Vytauto prospekte. Gal ir Jums , kaip ir man, smagu ne tik rankdarbius kurti,..  Daugiau..

Nauja skiautinių paroda

331

Nauja skiautinių paroda "Rudens žydėjimas" Kaune, Viešojoje bibliotekoje, ąžuolyne, Radastų gatvėje. Kviečiame į atidarymą 2016.11.10. ketvirtadienį 15val. Nors pasnigo, bet nešąla, tai nutirpo,..  Daugiau..

Laiškai ant klevo lapo

400

Taigi ta pati skiautinių paroda veiks iki spalio 12 dienos. Jei kam įdomu, dar galit suspėti... Rašau aš ilgą laišką ant mažo klevo lapo, nes adata ir siūlas man rašikliu jau tapo. Dygs..  Daugiau..

Mezgimas mašina

410

Vau ........ pamačiau auksinę frazę "Mezgimas mašina - ne rankų darbo mezginiai". Norėčiau pamatyt nuotrauką proceso kaip tai daroma be rankų. O gal jau yra tokia mašinytė sukurta, kad parašei pageida..  Daugiau..

Skiautiniu paroda Kaune

620

Sveikos bendramintes, kazkas prase pasakyti, kai bus skiautiniu paroda. Taigi antradieni - rugsejo 6d. kabinam darbus Svietimo istorijos muziejuje, Kaune. Dalyvaujam ir mes - Moma ir Remaba. Kvi..  Daugiau..

Reik eiliuoto komentaro?

440

Komentaro reik eiliuoto? duokite daugiau man ploto. aš gyvenimą eiliuoju žodeliu švelniu, tyliuoju. Ypatigai man džiugu, kad laikyt gali draugu net ir tą,ko nematai, o tik kūriniu..  Daugiau..